MONTAJ TASARIM  KULLANIM AVANTAJLARI

MONTAJ TASARIM  KULLANIM AVANTAJLARI GRC her ne kadar mekanik olarak işlense de (ör; testere ile delinme , kesilme vb.)bu işlemler GRC’nin ince liflere ayrılmasına neden olmaz. Bu nedenle meteryalin üretiminde işlenmesinde ve montajında her türlü ekipman kullanılabilir.

GRC ürünleri karayolları taşıma ve yükseklik limitleri dahilinde istenilen boyutlarda üretilebilir.

Her türlü şekil, doku olanağına sahip olup isteğe bağlı olarak renkli olarak üretilebildiği ve yine istenmesi durumunda sonradan boyanabildiğinden sınırsız renklendirme imkanı sunar. Pastel renkli ürünlerde UV ışınlarına dayanım daha yüksektir. Tamir ve bakımı kolay olan bir malzemedir.MONTAJ TASARIM KULLANIM AVANTAJLARI

Sprey metoduyla 1-1,5 cm et kalınlığında üretilmektedir. Oldukça hafif bir malzeme olması nedeni ile güvenlikli ve kolay montaj sağlar.

Mimarlar için özgürlük ve özgünlük yaratır; tasarladığınız standart  dışı detay, kesit, tekstür ve renkte üretim yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Kullanıcılar için güven ve estetiği bir arada bulunduran bir malzemedir.

ADVANTAGES OF INSTALLATİON, DESİGN AND USAGE

Allhough the GRC is manufacturedmechanically (E.G. :Puncturing with a saw , cutting, etc.) these operations do not cause separation of the fine fibers. Due to this, any kind of equipment can be used during manufacturing, processing and installation.

GRC products can be manufactures in any size to meet the highway  transportation and height limit requirements.

The ability of any shape, textureand optionally colored production and still later re-coloring upon request, offers an unlimited opportunity of coloring. The UV light resistance is higher at pastel-colored product.

Material easy to repair and maintenance.

Produced at 1-1.5 cm thickness by spray method. The material provides secure and easy intallation due to its light weight. Creates freedom and originality for architects; allows production of designed non-standard details, sections, texture and colors. Provides users combination of confidence and aesthetics.


Prekast Nedir?  FTB Nedir ?                  FTB(FİBERELYAF TAKVİYELİ BETON) Prekast Nedir?  FTB inşaat […] Devamini oku

GRC’NİN İMALAT SÜRECİ GRC’NİN İMALAT SÜRECİ – GRC ile ilgili yapılacak tüm üretimler ve ürünlerin teknik özellikleri; ‘Specification For The […] Devamini oku

KATKI MALZEMELERİ KATKI MALZEMELERİ Beton karışımında, işlenebilirliği arttırmak, kür süresini arttırmak, kür süresini azaltmak, yüksek mukavemet ve iyi bir beton kalitesi […] Devamini oku

  • 1
  • 2