Hakkımızda

 Kıymetli Müşterilerimiz;

 İlk bakışta ZEUS PREKAST yeni doğmuş daha yaşını doldurmamış bir çocuk gibi görünse de güçlü yönetimi, gerekli olgunluğa ulaşmış teknik ve üretim ekibi ile prekast işinin bir ezber işi değil bir mühendislik işi olduğunu ürettiği ve montajını tamamladığı projelerle en yakın zamanda tüm Türkiye’ ye ve dünyaya duyuracaktır.

İnşaat ve dalları konusunda (Baraj, Stadyum, Havaalanı, Hastane, Okul, Konut, Altyapı ve Asfalt Yol) konusunda 15 yılı aşan sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi prekast ile detaylandırılan Marka projelere çözüm ortağı olup; paylaşmanın heyecanını duyar. Yeni nesil inşaat döneminde siz değerli müşterilerimizi diğer rakiplerinizden nasıl bir çağ önde olacaksınız bu konuda bilgilendirip, birlikte imza atacağımız projeler ile bulunduğunuz bölgenin kalitesini ve tarzını değiştireceğiz. Bize düşen bu bilgi ve tecrübeyi ZEUS PREKAST ailesinin gözünde her parçanın PİCASSO ‘dan bir tablo misali üretim ve montajının yapılarak , müşterileri ile mahkeme salonlarında değil teşekkür ziyaretlerinde görüşmek ve kırk yıl hatırı kalacak kahveleri yudumlamaktır. Sektörde alışmadığınız bir çalışma prensibi ve sorumluluğu hatta görmediğiniz düzgünlükte prekast ürünlerle karşılaşınca kesinlikle hayrete düşmeyin.                ZEUS PREKAST tebessümle sizin hayretlerinizi izleyecektir.

 

   Şöyle ki;

“ BİZE RÜYANIZI ANLATIN;

  SİZE PREKAST İLE RÜYANIZI YAPALIM… “

 Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ZEUS PREKAST, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.